Zapoznaj się z tymi wskazówkami dotyczącymi mody!

0
moda

Ludzie często są onieśmieleni ideą mody. Widzą ludzi noszących jedne z najbardziej ekstrawaganckich ubrań na świecie i myślą, że nigdy nie będą w stanie wyglądać tak samo. Jednak nie musi to być trudne zadanie. Poniższe rady dotyczące mody pokażą Ci, jak to zrobić.

Wybierając ubrania, zastanów się, w jakiej jesteś porze roku. Jeśli dobrze wyglądasz w czerwieni i pomarańczy, jesteś „letnia” i prawdopodobnie będziesz dobrze wyglądać w każdym ciepłym kolorze (np. żółtym). Jeśli dobrze wyglądasz w błękitach, prawdopodobnie jesteś „zimą” i dobrze wyglądasz również w bieli i szarościach.

Ładna torebka to świetny dodatek do stroju, ale pamiętaj, aby pasowała do innych toreb, które musisz ze sobą zabrać. Na przykład, dopasuj torebkę do aktówki, aby wzajemnie się uzupełniały. Jeżeli nosisz trzy lub więcej torebek, upewnij się, że nie są to więcej niż dwa różne rodzaje torebek.

Zakładając prześwitujące ubrania, należy upewnić się, że prześwitujące części znajdują się we właściwych miejscach. Jeśli wybierzesz ubranie, które odsłania trochę za dużo skóry, będziesz wyglądać, jakbyś za bardzo się starała.

Zlepki makijażu nie są atrakcyjnym elementem kobiecego wyglądu. W rzeczywistości ostatnie badania przeprowadzone wśród mężczyzn wykazały, że im mniej makijażu, tym lepiej. Nie oznacza to, że musisz całkowicie unikać makijażu; staraj się używać ciepłych odcieni i nakładaj tylko jedną warstwę tuszu do rzęs i eyelinera.

Podstawowa czarna sukienka jest niezbędna w szafie każdej kobiety. Można ją nosić na co dzień, dobierając do niej parę wygodnych czółenek. Tę samą sukienkę możesz założyć na bardziej oficjalne okazje, jeśli upniesz włosy i ozdobisz ją naszyjnikiem z pereł i kolczykami.

Świetną wskazówką dotyczącą mody jest rozpoczęcie zakupów w sklepach z używaną odzieżą. Często można znaleźć naprawdę wyjątkowe ubrania w sklepach z używaną odzieżą i nie trzeba płacić za nie ani grosza, tak jak w przypadku zakupu nowych ubrań w dużym domu towarowym.

Zawsze ubieraj się stosownie do okazji. Nie zakładaj topu do rurek, jeśli idziesz na wesele, ani szortów na studniówkę. Naucz się szanować tradycje mody, nawet jeśli masz ochotę się im przeciwstawić bez ważnego powodu. Czy założenie krawata, który mama każe Ci założyć do kościoła, naprawdę Ci zaszkodzi? Okazywanie szacunku w sposobie ubierania się sprawi, że zyskasz szacunek w zamian.

Czy jesteś gotowy, aby szturmem podbić świat mody? Moda nie powinna być już czymś, co Cię przeraża. Możesz założyć dowolne ubranie i zadziwić siebie i wszystkich innych, tworząc modny wygląd. Przygotuj się na nową Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *